Lwallet - lojalumo kortelės Jūsų telefone

AVITELA “Svarbaus pirkėjo programos” kortelės taisyklės

Kaip gauti nuolaidą?

Bet kuris pirkėjas prekybos tinklo parduotuvėse bei elektroninėje parduotuvėje pirkęs prekių ne mažiau kaip už 300 Lt nemokamai gauna “Svarbaus pirkėjo programos” kortelę. Lwallet programėlėje “Svarbaus pirkėjo programos” kortelė išduodama nemokamai.

Apie nuolaidas

Programos dalyvis nuolaidą gauna prieš atsiskaitymą už prekes pateikęs “Svarbaus pirkėjo programos” kortelę.

Nuolaidos taikomos ir kaupiamos perkant bet kurią prekę, atsiskaitant grynais,banko kortele, išsimokėtinai ar banko pavedimu.

Dalyvaujant “Svarbaus pirkėjo programoje” nuolaidos nėra fiksuotos, jos yra didėjančios tam tikrais intervalais, priklausomai nuo įsigytų prekių sumos.

Nuolaidos nesuteikiamos perkant prekes, kurioms yra suteikiamos kitų akcijų nuolaidos.

Nuolaidos nesumuojamos- paliekama galimybė nariui pasirinkti palankiausią.

Pirkinių suma Nuolaida buitinei technikai Nuolaida garso bei vaizdo technikai Nuolaida kompiuterinei bei skaitmeninei technikai
300-1000 Lt iki 3% iki 3% iki 2%
1000-5000 Lt iki 5% iki 5% iki 3%
5000-10000 Lt iki 7% iki 7% iki 5%
Nuo 10000 Lt iki 10% iki 10% iki 7%

Nuolaidos prekėms taikomos tik perkant parduotuvėse. “Svarbaus pirkėjo programos” nuolaidų taikymo sistema elektroninėje parduotuvėje negalioja.

Perkant elektroninėje parduotuvėje pirkto pirkinio suma įskaičiuojama į programos nario kortelę, tokiu būdu sudaroma galimybė kintamai nuolaidai didėti sekančiam pirkiniui perkant parduotuvėje.

Perkant elektroninėje parduotuvėje, vietoj kiekinės nuolaidos pateikiame itin patrauklių pasiūlymų, kuriais pasinaudoti gali tik elektroninės parduotuvės pirkėjai įvedę „Svarbaus pirkėjo programos“ kortelės numerį.

UAB „AVITELOS PREKYBA“ pasilieka teisę nuspręsti už kurias prekes ir kokio dydžio nuolaida gali būti suteikiama.

Praradus kortelę

Apie sugadintą, pamestą ar pavogtą „Svarbaus pirkėjo programos“ kortelę būtina nedelsiant pranešti UAB „AVITELOS PREKYBA“ administracijai tel. 8-46-383500 arba elektroninio pašto žinute info@avitela.lt , nurodant kortelės numerį arba „Svarbaus pirkėjo programos“ dalyvio vardą bei pavardę.

Pranešus apie kortelės praradimą, bus nemokamai suteikta nauja kortelė kitu numeriu, išsaugant ir perkeliant visą buvusią iki praradimo sukauptą informaciją- nuolaidas, litus, o senoji kortelė- deaktyvuota.

„Svarbaus pirkėjo programos" sąlygų pakeitimas

UAB „AVITELOS PREKYBA“ turi teisę bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti „Svarbaus pirkėjo programos“ taisykles . Pranešimas apie pasikeitimus arba papildymus yra skelbiamas interneto svetainėje www.avitela.lt.

Pasikeitus „Svarbaus pirkėjo programos“ dalyvio asmens duomenims, būtina apie tai pranešti UAB „AVITELOS PREKYBA“ adminsitracijai tel 8-46-383500 arba info@avitela.lt .

Bendros taisyklės

Programos dalyvis nuolaidas ir kaupiamuosius litus gauna tik tada, kai prieš atsiskaitant už prekes pateikia “Svarbaus pirkėjo programos” kortelę.

„Svarbaus pirkėjo programos“ kortelė yra UAB „AVITELOS PREKYBA“ nuosavybė.

UAB „AVITELOS PREKYBA“ pasilieka teisę bet kada nutraukti „Svarbaus pirkėjo programą“ apie tai iš anksto neįspėjus kortelių turėtojų.

Šios taisyklės galioja prekybos tinkle “AVITELA” išduotų “Svarbaus pirkėjo programos” kortelių turėtojams.

“Svarbaus pirkėjo programos” prizus ir privilegijas, nepriklausomai nuo to, kas mokėjo už pasirinktas prekes, gauna kortelės savininkas.

Prekybininkams

Lwallet yra Baltijos šalių mobili lojalumo kortelių piniginė. Lwallet suteikia naujas galimybes pasiekti pirkėjus asmeniškai, įtraukti juos į dalyvavimą lojalumo programoje ir personalizuoti apsipirkimo procesą.

Tai inovatyvus žingsnis lojalumo programų plėtroje. Kviečiame prisijungti prie Lwallet programoje dalyvaujančių prekybininkų tinklo. Dalyvauti gali ir prekybininkai, jau turintys lojalumo programas, ir jų neturintys.

Sprendimą vysto ir prižiūri UAB New Vision Baltija.

Susisiekite su mumis
info@lwallet.lt

Arba skambinkite:
+370 5 243 12 52

Prekybininkai
Mūsų adresas: New Vision Baltija, UAB
Laisvės pr. 85
LT-06123 Vilnius