Lwallet - lojalumo kortelės Jūsų telefone

Kas yra Lwallet

Lwallet, tai mobilioji programėlė, veikianti kaip lojalumo kortelių piniginė išmaniajame telefone.

Lwallet programėlės naudotojais gali būti asmenys nuo 18 metų.

Lwallet veikia Android (palaikoma nuo 2.3. operacinės sistemos versijos) ir iPhone telefonuose (palaikoma nuo 6 operacinės sistemos versijos). Su senesniais išmaniaisiais telefonais Lwallet gali veikti lėčiau. Lwallet programėlė nėra pritaikyta naudojimui planšetiniuose kompiuteriuose.

Lwallet sistema yra integruota su prekybininkų lojalumo programos sistemomis, todėl Lwallet veikimui reikalingas kokybiškas mobilus duomenų perdavimo arba bevielis interneto ryšys. Be vienos iš šių ryšio priemonių Lwallet neveikia ir pasinaudoti Lwallet esančia lojalumo kortele kasoje negalima. Esant prastam ryšiui arba esant nepastovaus ryšio zonose, Lwallet gali veikti lėtai ir su trikdžiais.

Lwallet registracija

Atsisiuntus programėlę ir pirmą kartą ją atsidarius reikia tapti registruotu Lwallet naudotoju.

Tą galima atlikti dviem būdais:

Vienam el. pašto adresui gali būti sukuriama tik viena Lwallet paskyra.

Lwallet naudotojas registruodamasis į programėlę privalo pateikti tikrus ir teisingus duomenis apie save. Jei registracijos metu pateikiami neteisingi duomenys, pvz. netikras vardas ar pavardė, Lwallet neužtikrina paslaugų teikimo, neteikia pagalbos tokiems naudotojams ir pasilieka teisę juos šalinti iš sistemos be papildomo perspėjimo.

Lojalumo programų registracija

Į Lwallet programėlę galima įsikelti turimą plastikinę lojalumo kortelę arba gauti naują lojalumo kortelę.

Į Lwallet galima įsikelti turimas arba gauti naujas lojalumo korteles tik iš prekybininkų, kurie integruoti su Lwallet sistema. Prekybininkų sąrašą galite rasti www.lwallet.lt svetainėje arba Lwallet programėlėje „Naujos kortelės“ ekrane.

Įsikeliant turimą plastikinę lojalumo kortelę, turi būti nurodomas lojalumo kortelės turėtojo vardas, pavardė bei kortelės numeris. Šie duomenys yra tikrinami su prekybininko duomenų baze ir nurodžius neteisingus duomenis, kortelė nebus pridedama. Lwallet neatsako už prekybininko sistemos sutrikimus, dėl kurių nepavyksta patikrinti, ar tokia kortelė egzistuoja prekybininko duomenų bazėje. Tokios klaidos yra stebimos ir taisomos, tačiau Lwallet naudotojui gali tekti iš naujo bandyti pridėti kortelę vėliau.

Į Lwallet įsikelti galima tik savo korteles. Vieną turimą plastikinę lojalumo kortelę į Lwallet įsikelti galima tik vieną kartą. Vienu metu Lwallet programėlėje galima turėti tik vieną to paties prekybininko kortelę.

Lwallet programėlėje registruojantis į naują lojalumo programą registracijai yra panaudojami Lwallet naudotojo vardas, pavardė ir el. pašto adresas. Vardas ir elektroninis paštas vėliau gali būti keičiami tik kreipiantis elektroniniu paštu pagalba@lwallet.lt su prašymu dėl duomenų keitimo. Prekybos tinklas registracijai gali reikalauti papildomų duomenų, pvz. amžiaus, lyties, gyvenamos vietos informacijos. Registruotis į konkretaus prekybininko lojalumo programą gali tik naudotojai, kurie pateikia visą prekybos tinklo reikalaujamą informaciją atitinkančią lojalumo programos taisykles. Registruojantis į lojalumo programą būtina sutikti su lojalumo programos sąlygomis ir taisyklėmis, kurias galite perskaityti ir su kuriomis galite susipažinti registracijos metu. Registracijos metu nauja lojalumo kortelė ir naujas lojalumo kortelės naudotojas registruojami prekybininko sistemoje, t.y. prekybininko sistemai perduodami duomenys reikalingi lojalumo sistemos registracijai . Lwallet neatsako už prekybininko sistemos sutrikimus, dėl kurių nepavyksta užregistruoti naujos kortelės. Tokios klaidos yra stebimos ir taisomos, tačiau Lwallet naudotojui gali tekti iš naujo bandyti registruotis vėliau.

Prekybininkų pateikiama informacija

Į Lwallet įsikeltos lojalumo kortelės yra susietos su prekybininkų lojalumo sistemomis. Lwallet programėlė iš prekybininkų sistemų automatiniu būdu gali Lwallet naudotojui pateikti tokią informaciją, jei prekybininkas ją teikia:

Lwallet sistema neįrašinėja ir nesaugo šių duomenų. Jų atvaizdavimo Lwallet programėlėje patikimumas ir greitis priklauso nuo prekybininkų sistemų patikimumo bei duomenų ryšio telefone kokybės.

Naudodami Lwallet sistemą prekybininkai Lwallet naudotojams pateikia tokią informaciją:

Šią informaciją rengia ir siunčia prekybininkai. Už jos turinį bei patikimumą Lwallet neatsako. Lwallet skatina Lwallet naudotojus pranešti apie nepatikimus ar nekokybiškus pasiūlymus – tokia informacija peržiūrima ir esant pagrindui iš Lwallet sistemos bus šalinama.

Atsiskaitymas prekybos vietose

Lwallet programėle galima naudotis Lwallet dalyvaujančių prekybininkų prekybos vietose. Lwallet programėlė naudojama vietoje plastikinės lojalumo kortelės. Norint panaudoti Lwallet programėlėje turimą lojalumo kortelę, apsipirkimo metu atsidarius programėlę reikia skenuoti prie kasos esantį Lwallet QR kodo lipduką.

Lwallet sėkmingam panaudojimui prekybos vietoje reikalingas patikimas prekybininko sistemų veikimas ir mobilus duomenų arba interneto ryšys mobiliajame įrenginyje. Lwallet neatsako už prekybininko sistemų sutrikimus bei mobilaus duomenų arba interneto ryšio sutrikimus, dėl kurių nepavyksta panaudoti Lwallet turimos lojalumo kortelės prekybos vietoje.

Asmeninės informacijos tvarkymas

Lwallet naudotojo asmens duomenys tvarkomi, saugomi ir naudojami vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.

Asmens duomenų tvarkymo tikslai – Lwallet programėlės vystymas ir priežiūra (lojalumo programos vykdymas).

Registracijos Lwallet programėlėje, Lwallet naudotojo paskyros informacijos keitimo metu ir registruojantis į prekybininko lojalumo programą Lwallet naudotojas užtikrina, kad pateikti duomenys yra išsamūs ir teisingi.

Lwallet paslauga gali būti teikiama tik identifikuotiems asmenims, todėl asmens duomenų, skirtų identifikuoti Lwallet naudotoją (vardo, pavardės, naudotojo vardo ir slaptažodžio) saugojimas yra atliekamas tol kol vystoma ir palaikoma Lwallet sistema. Paslaugos likvidavimo atveju informacija saugoma 3 metus po sistemos likvidavimo.

Lwallet naudotojo asmens duomenys, reikalingi lojalumo programai vystyti ir palaikyti saugomi tol, kol Lwallet naudotojas naudojasi Lwallet programėle (yra laikomas aktyviu naudotoju). Aktyviu naudotoju Lwallet naudotojas laikomas 2 metus nuo jo paskutinio prisijungimo į Lwallet programėlę.

Asmens duomenys, kurie gali būti teikiami Lwallet dalyvaujantiems prekybininkams:

Statistiniai duomenys, kurie gali būti teikiami Lwallet dalyvaujantiems prekybininkams:

Konkrečiam Lwallet sistemoje dalyvaujančiam prekybininkui teikiami tik to prekybininko lojalumo kortelę turinčių Lwallet naudotojų duomenys. Lwallet neteikia duomenų Lwallet nedalyvaujantiems prekybininkams ar kitoms įstaigoms.

Lwallet sistemoje nėra saugomi ir niekam neteikiami šie Lwallet naudotojo asmens duomenys (Lwallet taip pat neatsako už jų tikslumą):

Lwallet naudotojai norintys nustoti naudotis Lwallet paslaugomis ir panaikinti asmeninius duomenis apie save, gali kreiptis el. paštu pagalba@lwallet.lt. Kreiptis reikia iš to el. pašto adreso, kuriuo yra registruotas Lwallet naudotojas. Tokiu atveju Lwallet įsipareigoja pašalinti asmens duomenys per 30 dienų nuo kreipimosi.

Komunikacija už Lwallet programėlės ribų

Lwallet nesiunčia naudotojams reklaminių el. pašto arba SMS žinučių. El. pašto žinutės siunčiamos tik su sisteminiais pranešimais, pvz. paprašius priminti slaptažodį, arba esant svarbiems Lwallet sistemos pasikeitimams ar įvykiams.

Jei gaunate reklamines el. pašto arba SMS žinutes Lwallet vardu, prašome apie tai informuoti el. paštu pagalba@lwallet.lt.

Saugumas

Lwallet paskyros prisijungimo informacijos bei savo Lwallet paskyros informacijos saugumu rūpinasi Lwallet naudotojas, saugodamas prisijungimo duomenis bei apsaugodamas išmanaus telefono ekraną apsauginiu kodu.

Lwallet niekada (net ir pagalbos teikimo atveju) neprašo naudotojo nurodyti savo prisijungimo slaptažodžio. Jei į jus kreipiasi asmenys, prisistatydami Lwallet atstovais prašydami tokiu duomenų, prašome nepasitikėti šiais asmenimis ir apie tai informuoti el. paštu pagalba@lwallet.lt.

Pagalba

Lwallet naudotojai pagalbos gali kreiptis iš programėlės pasirinkę meniu „Pagalba“ arba el. paštu pagalba@lwallet.lt.

Prekybininkams

Lwallet yra Baltijos šalių mobili lojalumo kortelių piniginė. Lwallet suteikia naujas galimybes pasiekti pirkėjus asmeniškai, įtraukti juos į dalyvavimą lojalumo programoje ir personalizuoti apsipirkimo procesą.

Tai inovatyvus žingsnis lojalumo programų plėtroje. Kviečiame prisijungti prie Lwallet programoje dalyvaujančių prekybininkų tinklo. Dalyvauti gali ir prekybininkai, jau turintys lojalumo programas, ir jų neturintys.

Sprendimą vysto ir prižiūri UAB New Vision Baltija.

Susisiekite su mumis
info@lwallet.lt

Arba skambinkite:
+370 5 243 12 52

Prekybininkai
Mūsų adresas: New Vision Baltija, UAB
Laisvės pr. 85
LT-06123 Vilnius